Home    Contact    Subdivisions    Întreprinderile silvice          
print
Home / Contacts / Staff

Lista colaboratorilor aparatului central al Agenţiei „Moldsilva"

 

 

Numele, prenumele   

Funcţia   

Telefon serviciu   

                          E-mail   

Conducerea  

Haralampov Ion 

Director

022 272 306

ion.haralampov@moldsilva.gov.md

Platon Ion  

Director adjunct  

022 270 003

ion.platon@moldsilva.gov.md  

Munteanu Nicolae

Inginer-șef silvic 

 022 277959

nicolae.munteanu@moldsilva.gov.md

 Direcţia Fond Forestier, Arii Protejate, Pază şi Protecţie 

Rotaru Petru 

Şef direcţie 

022 272 425  

petru.rotaru@moldsilva.gov.md   

Serviciul fond forestier, arii protejate şi produse accesorii  

Grubîi Ghenadie 

Şef serviciu

022 277 288 

ghenadie.grubii@moldsilva.gov.md

Cibotaru Valeriu

Consultant principal

022 277 937 

cibotaru.valeriu@moldsilva.gov.md

Serghei Tonofrei

Consultant superior

022 277 288

serghei.tonofrei@moldsilva.gov.md 

Serviciul regenerări, pază, protecția pădurii și gospodăria cinegetică

Mamai Iulian 

Șef serviciu

022 277 937

mamai.iulian@moldsilva.gov.md  

Covali Victoria

Consultant

022 277 937

covali.victoria@moldsilva.gov.md

Zagarschih Oxana

Consultant

022 277 260

zagarschih.oxana@moldsilva.gov.md

Direcția buget, finanțe şi evidenţă contabilă

Dudco Ecaterina

şef direcţie 

022 540 396

ecaterina.dudco@moldsilva.gov.md

Domenti Tatiana

Consultant superior

022 277 359

tdomenti@moldsilva.gov.md

Petelca Galina

Specialist principal

022 277 359

petelca.galina@moldsilva.gov.md

 

 

 

 

Duca Angela

Consultant

022 277 359

 angela.duca@moldsilva.gov.md

Serviciul audit intern

Timofti Dina

Auditor intern

022 277 288

timofti.dina@moldsilva.gov.md

Serviciul de analiză, monitorizare şi evaluare a politicilor publice 

Bujag Mariana

Consultant superior

022 277 260

bujagmariana@moldsilva.gov.md

Serviciul juridic 

Grosu Radu

Consultant principal

022 274 224

grosu.radu@moldsilva.gov.md

Serviciul resurse umane și secretariat

 Cebotarenco Silvia 

Specialist principal

022 274 224

silvia.cebotarenco@moldsilva.gov.md

 Serviciul relații publice și informare

 

 

022 277 260

 

Serviciul E-Transformare

Gorețchi Natalia

Consultant

022 277 260

natalia.goretchi@moldsilva.gov.md

Serviciul silvic

Rabii Petru

șef- garda forestieră

022 279 360 

 petru.rabii@moldsilva.gov.md

Belous Ion

Inginer gardă forestieră

 

 ion.belous@moldsilva.gov.md

Mocanu Igor

Inginer arendă

 022 274 224

  igor.mocanu@moldsilva.gov.md

Serviciul administrativ



   
 

Nica Alexandru 

Specialist pe regim

        022 272 426

alexandru.nica@moldsilva.gov.md

Malik Galina

Secretar

         022 272 306

 msilva@moldsilva.gov.md

 

   

   

Address:
2001 Chişinău, b-d. Ştefan cel Mare 124
Phone:+373 (22) 27-23-06, 27-73-49
Fax: +373 (22) 27-73-45
Updated: 11.12.2018
   Total visits - 1173684
 
Quick Access