Prima    Contact    Subdiviziuni    Harta    Flux RSS    Widget Informer
imprimare
Prima / Contacte / Lista colaboratorilor

Lista colaboratorilor aparatului central al Agenţiei „Moldsilva"

 

 

Numele, prenumele   

Funcţia   

Telefon serviciu   

                          E-mail   

Conducerea  

Haralampov Ion 

Director

022 272 306

ion.haralampov@moldsilva.gov.md

Platon Ion  

Director adjunct  

022 270 003

ion.platon@moldsilva.gov.md  

Munteanu Nicolae

Inginer-șef silvic 

 

nicolae.munteanu@moldsilva.gov.md

   

 

 

 Direcţia Fond Forestier, Arii Protejate, Pază şi Protecţie 

Rotaru Petru 

Şef direcţie 

022 272 425  

petru.rotaru@moldsilva.gov.md   

Serviciul fond forestier, arii protejate şi produse accesorii  

Grubîi Ghenadie 

Şef serviciu

022 277 288 

ghenadie.grubii@moldsilva.gov.md

Cibotaru Valeriu

Consultant principal

022 277 937 

cibotaru.valeriu@moldsilva.gov.md

Martîniuc Tiru

Consultant superior

022 277 288

martiniuc.tiru@moldsilva.gov.md

Serviciul regenerări, pază, protecția pădurii și gospodăria cinegetică

Mamai Iulian 

Șef serviciu

022 277 937

mamai.iulian@moldsilva.gov.md  

Covali Victoria

Consultant

022 277 937

covali.victoria@moldsilva.gov.md

Zagarschih Oxana

Consultant

022 277 260

zagarschih.oxana@moldsilva.gov.md

Direcția buget, finanțe şi evidenţă contabilă

Dudco Ecaterina

şef direcţie 

022 540 396

ecaterina.dudco@moldsilva.gov.md

Domenti Tatiana

Consultant superior

022 277 359

tdomenti@moldsilva.gov.md

 


 

 

Petelca Galina

Specialist principal

022 277 359

petelca.galina@moldsilva.gov.md

 

 

 

 

Duca Angela

Contabil

022 277 359

 angela.duca@moldsilva.gov.md

Serviciul audit intern

Timofti Dina

Auditor intern

022 277 260

timofti.dina@moldsilva.gov.md

Serviciul de analiză, monitorizare şi evaluare a politicilor publice 

Bujag Mariana

Consultant superior

022 277 260

bujagmariana@moldsilva.gov.md

Serviciul juridic 

Grosu Radu

Consultant principal

022 274 224

grosu.radu@moldsilva.gov.md

Serviciul resurse umane și secretariat

 Crudu Ștefan

Specialist principal

022 274 224

stefan.crudu@moldsilva.gov.md

 

Serviciul relații publice și informare

Caciuc Viorica

Specialist superior

022 277 260

vioricacaciuc@moldsilva.gov.md

 Serviciul relații internaționale și integrare europeană

 

 

 

 

Serviciul E-Transformare

Gorețchi Natalia

Consultant

022 277 260

natalia.goretchi@moldsilva.gov.md

Serviciul silvic

Rabii Petru

șef- garda forestieră

022 279 360 

 petru.rabii@moldsilva.gov.md

Belous Ion

Inginer gardă forestieră

 

 ion.belous@moldsilva.gov.md

Valuța Andrei

Inginer gardă forestieră

 

 andrei.valuta@moldsilva.gov.md

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Balan Marina

Inginer regenerarea pădurii

022 277 260

balan.marina@moldsilva.gov.md  


     
Mocanu Igor Inginer arendă

 022 274 224

 igor.mocanu@moldsilva.gov.md

Munteanu Mihail

Inginer asigurarea regimului arii protejate

022 277 288

 



 

 

Serviciul administrativ

Nica Alexandru 

Specialist pe regim

        022 272 426

alexandru.nica@moldsilva.gov.md

Malik Galina

Secretar

         022 272 306

 msilva@moldsilva.gov.md

 

 

 

 

 

 

   

   

Adresa:
2001 Chişinău, b-d. Ştefan cel Mare 124
Tel:+373 (22) 27-23-06, 27-73-49
Fax: +373 (22) 27-73-45
Actualizat la: 12.12.2017
   Total vizitatori - 819850
 
Acces Rapid